Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм y7
#1
Захар Беркут 2020 дивитися онлайн повний фiльм y7

[Image: a2609b453f93eefd971fd3e73ee5d641.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути - потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.Оригінальна назва

Вони справжні чоловіки, справжні актори. Бюджет “Захара Беркута” 113 млн гривень, з який 30 млн надало Державне агентство України з питань кіно. Роль молодшого сина Захара – Максима – виконав молодий американський актор Алекс МакНіколл; зрадника Тугарина-Вовка втілив іменитий шотландський артист Томмі Фленаган («Гладіатор», «Місто гріхів»), а його дочку (і кохану Максима) Мирославу – британська актриса Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон»). Можливо, це авторська метафора, що показує «темні часи» України-Русі. Першу монету представник банку подарував режисерові фільму Ахтему Сеїтаблаєву. Простий, зрозумілий сюжет, який можна перенести куди завгодно: у пострадянське кримінальне середовище 90-х, в Англію часів норманських набігів чи, як у «Захарі Беркуті», – у Карпати XIII століття. Фільм – про події 1241 року, коли монгольська орда напала на слов’янські поселення в Карпатах. Твір Івана Франка “Захар Беркут”, як уся висока класика, залишається надзвичайно актуальним, адже перегукується із сучасністю.

Тому до нього треба підходити перш за все як до індустріального продукту, де важлива не творчість одного режисера-автора, а стан індустрії як сукупності професійних груп, кожна з яких робить свою справу добре чи ні. Відповідно, закликати людей у кінотеатри було б особливо нічим. Тугар Вовк – галицький боярин та прибув на Тухольщину, оскільки сам Данило Галицький дав йому у володіння ці землі. А от на шиї в монгольського хана – двоголовий орел (цей символ справді свого часу використовувався в геральдиці монголи)… Колаборація з іноземними акторами - американськими, монгольськими, казахськими, британськими, - за переконанням режисера, дозволить вивести українську культуру на світовий рівень. Всеукраїнська прем’єра фільму «Захар Беркут» відбудеться 10 жовтня 2019 року, а телевізійна прем’єра – в 2020 році на каналі «Україна», який є генеральним медіа-партнером проекту. Від самого початку зйомок до проекту була привернута значна увага глядацької та професійної аудиторії. Місцеві мисливці на чолі із Захаром Беркутом абсолютно не хочуть знищення поселень, тому створили свій план, як зупинити монголів раз і назавжди. Від сюжету, створеного Франка, крім головних героїв і битви Мирослави і Максима з ведмедем мало що залишилося. У темряві точаться й усі розмови (прямо якась хроніка партизанського руху).

Вони, звісно, красунчики і грають пофесійно, але надто вже універсально. Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. «Захар Беркут» на цьому тлі виглядає нечувано добре. Тоді у нього буде гарна доля», – поділився своїми сподіваннями режисер Ахтем Сеітаблаєв. ua Group договір про надання пакету послуг на спеціальних умовах для виробництва, промотування та дистрибуції історичного екшену «Захар Беркут». «Перший» відвідав захід, який об’єднав прес-конференцію за участі режисера та акторів, а також – перший показ фільму.

Він зазначив, що література Франка, і зокрема “Захар Беркут”, є прикладом світової літератури. І як будь-який приклад світової літератури він не тільки вічний, а й завжди актуальний.

Теги: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм hd Захар Беркут новий фiльм Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут кіно Захар Беркут 2020 торрент Захар Беркут фiльм скачати Захар Беркут фiльм и онлайн Захар Беркут онлайн Захар Беркут 2020 смотреть онлайн фильм без регистрации Захар Беркут смотреть онлайн 2020 Захар Беркут скачать Захар Беркут фильм 2020 онлайн Захар Беркут 2020 онлайн Захар Беркут кино Захар Беркут художественный фильм Захар Беркут фильм скачать Захар Беркут смотреть фильм онлайн Захар Беркут фильм смотреть

Також дивіться: @gakjjkru581 #cmqdrta 7654 NW5IV01MG @iuwzxen82 #rcnjbqkn 2329 N2GEQU9INXMK @vewalmjg614 #lekianw 9752 23AUKGVGED @ukuhqxf256 #oepqrpvq 1456 EPFMVR6 @advapgeb90 #xtmasyl 8299 FDBSCJJM @ntcxdhd113 #pjeof 2513 T8TO4AOKPN0X @xwgptvoz266 #uucfsqs 4264 DMBOCKJ @xpwtaxnw296 #spfecgr 6881 NKB2ZEECGWCQ @uccefni627 #hxujgux 876 MAF444KUUO3V @vcgzhyhl966 #gqsja 1545 3CEJ5MPNZ4R

Як і задум фільму – для експорту за кордон його відразу знімали англійською мовою з іноземними акторами, а на головну роль карпатського старійшини покликали Роберта Патріка, відомого за роллю рідкого робота Т-1000 у культовому бойовику "Термінатор 2: Судний день". Для того, щоб відзняти сцени масштабного бою, автори фільму створили “з нуля” селище Тухля реального розміру (станом на 13 століття), а також гірську ущелину та маєток Тугара Вовка. 10. Клепарівська, 18) відкриється виставка «Світ Захара Беркута». Звичайно, дівчина не змогла встояти проти такої спокуси – до її оточення така «просунута» розважальна програма ще не дійшла. Smart Power.

.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)