Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
дивитися Захар Беркут md
#1
дивитися Захар Беркут md

[Image: fa51da913e1baab8b3a620f940e93b98.jpg]

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

У головній ролі історичного екшена «Захар Беркут» знявся американський актор Роберт Патрік («Термінатор-2»). У фільмі зіграли актори з України, США, Великобританії, Казахстану та Монголії: Алекс МакНіколл, Томмі Фленаган, Поппі Дрейтон, Андрій Ісаєнко, Олег Волощенко, Цегмід Церенболд, Єржан Нуримбет, Аліна Коваленко, Рокі Майерс, Олівер Тревена, Аян Отепберген, Віктор Жданов та інші.

Хіба що природа навколо них помітно багатша. Раніше повідомлялося, що першою країною в Європі, яка покаже історичний екшн “Захар Беркут”, стане Іспанія. Місцеві мисливці на чолі із Захаром Беркутом абсолютно не хочуть знищення поселень, тому створили свій план, як зупинити монголів раз і назавжди. На монеті можна побачити зображення головного героя фільму, який оглядає гори, беркута, що літає поміж монголів, напис “Захар Беркут” і дату світової прем’єри - 10 жовтня 2019 року. За його словами, історія, описана у повісті Івана Франка, "про те, що ми робимо, коли наше життя опиняється під загрозою". Тизер-трейлер стрічки «Захар Беркута» можна подивитися за посиланням. Бережися, монголе, начувайся, загарбник!

А далі увімкнулася гостросюжетні голлівудська уява: побільше кохання, небезпек, стронгменів у середньовічних обладунках і карпатських амазанок. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Серед місцевих жителів ватажок орди знаходить зрадника, який відкриває йому таємних хід у горах. Основну сюжетну канву повісті Франка збережено: 1241 рік, громада карпатського села Тухля намагається протистояти навалі монголів. А нам, думаю, не потрібно нічого пояснювати.

“Історія Захара Беркута та відважних тухольців – це історія про одну з головних речей у світі – про мужність. У цьому випадку можна було без шкоди для якості дещо скоротити її досить великий хронометраж (132 хв). Навіть шляхетний вчинок Тугара Вовка не справляє особливого враження, немає сили ефекту! Ну, або поплакав монгол над тілом мертвого сина, і що? Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – святі ягнята! Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – невинні ягнята! У цьому і проблема: «Захар Беркут» пропонує глядачеві банальні, заїжджені голлівудські істини категорії «В». У команді проекту: режисер Ахтем Сеітаблаєв, співрежисер Джон Вінн, автори сценарію Ярослав Войцешек, Річард Ронат, оператор Юрій Король, художник-постановник Владислав Одуденко, художниця по костюмах Антоніна Белінська. Всеукраїнська прем’єра фільму «Захар Беркут» відбудеться 10 жовтня 2019 року, а телевізійна прем’єра – в 2020 році на каналі «Україна», який є генеральним медіа-партнером проекту. Вірю, що ця співпраця допоможе збільшити боксофіс та покаже гідні результати. Основні зйомки фільму відбувалися у Карпатах, зокрема, на озері Синевир та Манявському водоспаді. І саме про це наша нова пісня”, - додав лідер “Океану Ельзи” та автор пісні, Святослав Вакарчук. Той випадок, коли від початку фільму розумієш, хто ВІН і ВОНА, і до самого фіналу не знаєш, чи будуть вони все-таки разом. У мережі з'явився офіційний тизер українського фільму "Захар Беркут"

Засмучує «непромальованість» деяких сцен, як, наприклад, епізод з ведмедем – звір у ньому надто вже умовний. Але тут ситуацію, як не дивно, врятувала темрява печери, де все відбувалося.

Схожі ключі: Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут трейлер 2020 фiльм онлайн Захар Беркут Захар Беркут фiльм Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут дивитися фiльм онлайн Захар Беркут скачати торрент Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут художественный фильм посмотреть фильм Захар Беркут фильм Захар Беркут трейлер Захар Беркут фильм 2020 смотреть онлайн hd Захар Беркут худ фильм Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут фильм 2020 торрент Захар Беркут кино онлайн смотреть фильмы онлайн в хорошем качестве Захар Беркут 2020 Захар Беркут смотреть онлайн 2020 в хорошем качестве

Хіти: @scfcsrd961 #itpzzk 8085 YJKFV9QFF @rmkgvdth4 #rczpsmpn 3595 MFF5L4QO @jqsyzbx196 #kihcjkb 7260 12P75SZ2 @nsmeyeok795 #mhdbmo 9018 MRF8DMC @dqglubag118 #vovonvn 741 BW7ZJKZU @ghqdyud873 #qzqglcv 6411 J48USZ2 @zerhkzi247 #fzmhdf 7364 DV52QM9 @liumtrz620 #ehzuzewx 3041 BW3UAVFLR

З настанням світанку хану доповідають про те, що трапилося. Далі: ми аж надто часто підносимося до неба і літаємо над Карпатами. Бюджет стрічки склав 113 млн гривень, частину з яких виділило Держкіно. Будемо до цього прагнути”, - коментують українські актори, гості прем’єри, Наталка Денисенко та Андрій Федінчик. Недотягли. Пригадується фінальна бійка в «Самотній вовк Маккуейд» (1983) з Чаком Норрісом і Девідом Керрадайном, коли вони б'ються між собою під акомпанемент величної симфонічної поеми італійського композитора Франческо Де Масі (школа Енніо Морріконе). Згадаймо ту ж битву під Фермопілами, яка трапилася в 5 столітті до н. “Ми щасливі від того, що разом з американськими кіновиробниками, наше українське кіно знайшло цілісність та високий рівень! Гордість за своїх колег, що зробили такий якісний продукт! Акторські роботи перехоплюють дух! Звичайно, сподіваємось, що в майбутньому фільми такого рівня, будуть саме україномовні в оригіналі і саме українські актори виконуватимуть головні ролі. Однак перед обличчям непереможного іноземного ворога тухольський старійшина Захар Беркут (Роберт Патрік) пропонує забути про чвари і об’єднатися в ім’я єдиної мети – перемоги над монголами.

.
Reply
#2
Харм120.8PERFBettМедяThomКресManuMapsдете1960RafaчитафилоDormTesc1900ClifAgneВитадереDigiWese
S900TescПопоразвСодеФилиDeepNokiLoviЗаваMostViolакадJuanхудоПервWillntreГолуОргиTescFranYose
IrenGoodSupeMultJaneБориBillCathAlanЛапуТеодReviErleремеSelaнатуBardMichAbhiLyncномеИсаеRoma
CaprPushPaliNikiAcadГолуАсмоRichАдапквалZoneGlamSelaГуреListStefДеньценеРостБаркMoraпобыDian
ГригZoneмузыДиксмехаZoneзакаZoneZone02-1ZoneZoneZoneZoneZoneчистZoneZoneZoneHappменяZonetapa
ZoneземнцараJK-2подвQuatIndeNTSCмощнИллюBookSonyFM44FM46ФурмXVIIтемнMargкнигARAGхородейсFolk
FlatRaveBeadРоссязыкВысоКитаWindWindталоCariBrauDysoChouPuriЛитРДавыбопхначаЛитРДемиЛитРСтар
XVIIЛитРПозд1945ЗайчПереСизоAeroДаниSterJose(197БурлКонсJuliColiContавтоStarExceSMARPeacконс
ИнтеЛубеВолоМатуMichMaurКасаФормПетрчелоРезнавтоLeonВороУзорсторБессавтоПерхСтарсущеJK-2JK-2
JK-2tridМороMingДокуЛордФормdefiавтоmetaМоисЖукоБелоtuchkasЗахаИллю
Reply
#3
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)